Recently Added Item(s)
Darmowa dostawa na terenie Polski
Menu
Kod produktu: materac termoelastyczny luna Standard
Dostępność: Na stanie

Materac termoelastyczny Luna Standard

999,00zł
Rozmiar
Ilość
Zamówienia są realizowane w ok. 5-7 dni roboczych. Dowóz na terenie całego kraju jest bezpłatny.
Zakupy w naszym sklepie można rozłożyć na nieoprocentowane raty. Aby skorzystać z systemu ratalnego, należy wybrać "Raty 0%" podczas wybierania metod płatności za zamówienie. W przypadku tej płatności nie są honorowane kody rabatowe.
Okres testowy rozpoczyna się od dnia otrzymania materaca i trwa 30 dni, w trakcie których Klient może podjąć decyzję o bezpłatnym zwrocie.

Materac termoelastyczny Luna Standard to idealny wybór dla osób szukających wysokiej jakości produktu w niskiej cenie.

CO WYRÓŻNIA MATERAC TERMOELASTYCZNY LUNA STANDARD ?

Pianka termoelastyczna - 4 cm

Jest to piana, która reaguje na temperaturę ciała i jego nacisk, dzięki czemu daje Twojemu kręgosłupowi odpowiednie wsparcie podczas snu. Materac termoelastyczny idealnie dostosowuje się do wagi użytkownika zapewniając Ci tym samym zdrowy i komfortowy sen.

Pianka komfortowa - 15 cm

Nadaje materacu odpowiednią wysokość i trwałość produktu. Jest to pianka niezwykle wytrzymała na wszelkie obciążenia oraz odporna na odkształcanie się co pozwoli cieszyć Ci się Materacem Termoelastycznym Luna Standard przez wiele lat. Pianka ta zapewnia również bardzo dobry przepływ powietrza w materacu dzięki czemu możesz cieszyć się higieną użytkowania przez długi czas.

Materac dwustronny odpowiedni dla dzieci

Pianka komfortowa jest również odpowiednia do spania i nadaje się w 100% dla dzieci oraz nastolatków, których kręgosłupy są jeszcze w fazie rozwoju!

Pokrowiec Silver

To ekskluzywny materiał, który dzięki joniozwaniu srebrem zapewnia działanie antybakteryjne. Pikowany jest dodatkowo owatą antyalergiczną, co sprawia daje gwarancję higieny użytkowania. Jest to doskonały wybór również dla alergików. Pokrowiec Silver można prać w temp. Do 40°C


30 DNI TESTÓW MATERACA LUNA!

Dajemy możliwość testowania materacy Luna w komfortowych dla Ciebie warunkach – Twojej sypialni.

DARMOWY TRASNPORT BEZ ROLOWANIA

Nasze materace są transportowane w całości! Jest to niezwykle istotne, ponieważ odpowiedni transport nie narusza struktury materaca i zapewnia jego wysoką jakość!

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Weryfikacja