Recently Added Item(s)
Darmowa dostawa na terenie Polski
Menu
Kod produktu: materac termoelastyczny luna premium
Dostępność: Na stanie

Materac termoelastyczny Luna Premium

1.613,00zł
Rozmiar
Ilość
Zamówienia są realizowane w ok. 5-7 dni roboczych. Dowóz na terenie całego kraju jest bezpłatny.
Okres testowy rozpoczyna się od dnia otrzymania materaca i trwa 30 dni, w trakcie których Klient może podjąć decyzję o bezpłatnym zwrocie.
Zakupy w naszym sklepie można rozłożyć na nieoprocentowane raty. Aby skorzystać z systemu ratalnego, należy wybrać "Raty 0%" podczas wybierania metod płatności za zamówienie. W przypadku tej płatności nie są honorowane kody rabatowe.
Realizujemy również wymiary niestandardowe

LUNA - MATERACE PREMIUM

Twój Komfort to dla Nas priorytet!

Materace Luna stworzone zostały z pasją i precyzją. Dajemy gwarancję, że nasz asortyment to produkty premium najwyższej jakości, które poprawią jakość Twojego snu!

Naszym celem jest, aby Twoja sypialnia stała się odzwierciedleniem maksymalnego komfortu dzięki produktom Luna.

Zapewniamy darmowy transport bez rolowania!

{setting.global.image_alt}
Zapewniają komfort snu
{setting.global.image_alt}
Produkowane w Polsce
{setting.global.image_alt}
Niwelują bóle kręgosłupa
{setting.global.image_alt}
Certyfikowane pianki najwyższej jakości
{setting.global.image_alt}
Produkty antyalergiczne
{setting.global.image_alt}
Darmowy transport

Co wyróżnia materac termoelastyczny Luna?

Pokrowiec Silver

To ekskluzywny materiał, który dzięki joniozwaniu srebrem zapewnia działanie antybakteryjne. Pikowany jest dodatkowo owatą antyalergiczną, co sprawia daje gwarancję higieny użytkowania. Jest to doskonały wybór również dla alergików. Pokrowiec Silver można prać w temp. Do 40°C

Profilowana pianka termoelastyczna (gęstość 50 kg/m3) - 4cm

Doskonale reaguje na nacisk Twojego ciała odwzorowując jego kształt, dzięki czemu gwarantuje optymalne wsparcie dla Twojego kręgosłupa. Specjalne profilowanie piany termoelastycznej wpływa na lepszy przepływ powietrza i poprawia ukrwienie ciała.


Pianka termoelastyczna - 3 cm

Kolejna warstwa pianki termoelastycznej, która została umieszczona w celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania. Łącznie 7 cm piany termoelastycznej sprawia, iż kładąc się na materacu uzyskujemy efekt przyjemnego otulenia. Pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę ciała i zapamiętuje jego kształt, utrzymując tym samym nasz kręgosłup we właściwej pozycji.


Pianka wysokoelastyczna – 3 cm

Została umieszczona w materacu, aby zapewnić odpowiednią twardość materaca (średnio-twardy). Umieszczenie pianki wysokoelastycznej sprawi, iż materac termoelastyczny Luna będzie odpowiednim wyborem dla użytkowników o różnej wadze oraz dla par. Twardość materaca jest optymalna – gwarantuje odpowiednie podparcie dla Twojego ciała i zapewnia zdrowy sen.


Pianka Opti-Flex - 12 cm

Podstawą materaca termoelastycznego Luna jest piana Opti-Flex o porowatej strukturze, która zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Wszystkie warstwy materaca połączone są ze sobą za pomocą kleju wodnego produkowanego bez użycia szkodliwych dla zdrowia substancji, na bazie wody.


30 dni testów materaca Luna!

30 dni testów materaca Luna!

Dajemy możliwość testowania materacy Luna w komfortowych 

dla Ciebie warunkach – Twojej sypialni.

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Weryfikacja