Recently Added Item(s)
Darmowa dostawa na terenie Polski
Menu
Kod produktu: luna baby
Dostępność: 2-3 Dni

Materac Piankowo Lateksowy Luna Baby Premium

499,00zł

UWAGA! Wykonujemy również rozmiary specjalne!

To produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Idealny wybór dla niemowlaków, których kręgosłup znajduje się jeszcze w fazie rozwoju.

Opierając się na opiniach fizjoterapeutów materac dziecięcy został stworzony z połącznia lateksu oraz pianki wysokoelastycznej zapewniając Waszym pociechom zdrowy sen.

 • Wysokość 11 cm
 • 2 warstwy pianek  (opis poniżej)
 • Wyprodukowany w Polsce
 • Antyalergiczny
 • Transport Gratis
 • Pranie do 40°C
Rozmiar
Ilość
Zamówienia są realizowane w ok. 5-7 dni roboczych. Dowóz na terenie całego kraju jest bezpłatny.
Zakupy w naszym sklepie można rozłożyć na nieoprocentowane raty. Aby skorzystać z systemu ratalnego, należy wybrać "Raty 0%" podczas wybierania metod płatności za zamówienie. W przypadku tej płatności nie są honorowane kody rabatowe.
 1. lateks (gęstość 65 kg/m3) – 4 cm

  Produkt o najwyższej jakości i ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania! Lateks jest idealnym wyborem w materacu dziecięcym, ponieważ daje niezwykle stabilne wsparcie dla kształtującego się jeszcze kręgosłupa Twojego maluszka. Jednocześnie lateks jest materiałem niezwykle elastycznym, co pozwala na wygodny sen.

  Kolejną zaletą lateksu jest to, iż jest to materiał hipoalergiczny i przewiewny, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią higienę użytkowania oraz jest odpowiedni dla małych alergików.

 2. Pianka wysokoelastyczna (gęstość 35 kg/m3) – 7 cm

  To piana zapewniająca odpowiedną twardość i stabilność materaca stworzonego dla dzieci, których kręgosłup dopiero się kształtuje. Piana ta daje odpowiednie wsparcie i niweluje pogłębianie się ewentualnych wad postawy. Pianka wysokoelastyczna jest również przewiewna, co zapewnia odpowiednią higienę użytkowania.


  Wszystkie warstwy materaca połączone są ze sobą za pomocą kleju wodnego produkowanego bez użycia szkodliwych dla zdrowia substancji, na bazie wody.


Pokrowiec Silver 

To ekskluzywny materiał, który dzięki joniozwaniu srebrem zapewnia działanie antybakteryjne.  Pikowany jest dodatkowo owatą antyalergiczną, co sprawia, że materac Luba Baby to gwarancja higieny użytkowania i  doskonały wybór  również dla małych alergików. 

Pokrowiec Silver można prać w temp. Do 40°C

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Weryfikacja